Сајам образовања у Општини Гроцка и Центру за културу Раковица

У великој сали Општине Гроцка одржан је осми по реду сајам образовања под називом „Пронађи пут до жељене школе“. Организатор је менторска школа „Свети Сава“ док општина пружа подршку. Циљ сајма је да се млади људи боље информишу на преласку из основне у средњу школу. Штанд наше школе изазвао је велико интересовање. Представљале су нас Мирјана Лажетић и Јованка Ковачевић са неколико ученика.

На сајму се представило 16 средњих школа.

Истога дана сајам образовања одржан је и у Културном центру Раковица. И овај сајам је намењен професионалној оријентацији ученика завршних разреда основних школа. На сајму су ученици имали прилику да се упознају са смеровима и наставним програмима средњих школа у граду. На штанду наше школе заинтересоване основце дочекивали су директрока школе Бојана Стевановић, колегиница Мирјана Пртина и колега Миле Лукић са групом ученика одељења 3/1.