Проглашење ученика и спортисте генерације 2022/2023.

На предлог одељењских већа, чланови Наставничког већа донели су одлуку о проглашењу ученика генерације и спортисте генерације.

Ученик генерације је Лена Јовановић, ученица одељења IV/4.

• Учешће на такмичењима:
    Прва година: Такмичење из атлетике – освојено 3. место на 100м
    Друга година: Такмичење у организацији Достигнућа младих – ученичка компанија
    Трећа година: Такмичења у организацији Достигнућа младих – ученичка компанија и пословни изазов
    Четврта година: Такмиченје из одбојке – освојено 3. место
    Може да се похвали и титулом директора ученичке компаније у трећој и четвртој години

Током школовања учествовала је на ваннаставним активностима и школским пројектима:
Чланица драмске секције и учесник у културним делатностима школе.
Презентовала је школу у више наврата.
Две године је активно учествовала у карневалима
Учествовала је у хуманитарним акцијама (посета Прихватилишу за децу Београда и сакупљање одеће за људе из Свратишта)
Четири године је чланица ученичког парламента, а у четвртој години добила је почасну позицију председника

Током школовања посетила је следећа предавања:
Предавање на AISEK-у
Предавање на FEFI

Сарадник новинарске секције

Лена је у увек била спремна да помогне сваком ученику наше школе.

Ученик 4/4 Миленковић Огњен проглашен je за спортисту генерације због свог несебичног ангажовања на Општинском такмичењу у одбојци, које је одржано 18.11.2022. године, као и на Општинском такмичењу у рукомету, које је одржано 24.02. 2023. године.

Огњен је са својим саиграчима показао да фер – плеј, самодисциплина, добар и ведар дух целе екипе доносе резултате:
2. место у одбојци,
3. место у рукомету.