Вести

Електромеханичар за термичке и расхладне уређаје са представницима компаније DELTA TERM

Данас су ученици завршног разреда смера електромеханичар за термичке и расхладне уређаје обавили разговор за посао са представницима компаније DELTA TERM. Састанку је присуствовао извршни директор Љубиша Петровић и Марко Пантелић, главни пројектант. Ученицима је представљена фирма и понуђен им је посао.

Такмичење Willkommen 2019

Данас је у МШ РАДОЈЕ ДАКИЋ организовано такмичење Willkommen 2019. Координатор такмичења професорка Тања Ћесаревић, дежурни наставници Светлана Ковацевић и Светлана Вуковић.

Посета прихватилишту за децу Београда

Наш ученички парламент био је вредан и хуман... Дао је предлог за огранизацију хуманитарне акције, прикупљања новца за децу којој је потребна подршка. Никола Јовановић, наставник, организовао је турнир у малом фудбалу а затим у кошарци и одбојци. Педагог школе Тања Поњавић, организовала је посету Прихватилишту за децу Београда, и заједно са ученицима посетила ову установу у среду 17.04.2019. Препуни смо утисака, разнежени, разоружани.. помало тужни, али и срећни јер смо се дружили са дечицом из Прихватилишта и стекли нова познанства. Ово није крај нашег дружења, јер смо позвани да подржимо спортску манифестацију која ће се одиграти 15. маја 2019. код наших домаћина. Захваљујем се свима који су подржали акцију, наставницима, ученицима који су учествовали на турниру, ученицима који су ишли у прихватилиште, као и нашим домаћинима из Прихватилишта за…

У РАКОВИЦИ ОБЕЛЕЖЕНО ОСАМ ВЕКОВА СВЕТОСАВЉА

У Центру за културу и образовање Раковица у уторак 16. априла, обележено је осам векова аутокефалности Српске православне цркве. У културно-уметничком програму организованом овом приликом учествовали су и ученици наше школе Павле Станковић, Мијаљевић Матија и Филип Митровић драмским приказом из Житија Светог Симеона и беседом патријарха Павла.
Опширније

Треће учешће у ” Раковичком карневалу”

Ово је трећа година како карневалска група наше школе учествује у "Раковичком карневалу". Прошле године након Раковичког карневала учествовали смо и на карневалима у Будви, Тивту, Врњачкој бањи, а у марту ове године и на карневалу у Котбусу, Немачка.