ЈАВНЕ НАБАВКЕ

ЈАВНЕ НАБАВКЕ - ЕКСКУРЗИЈА 2019/2020. [embeddoc url="http://www.msradojedakic.edu.rs/wp-content/uploads/2020/01/Odluka-MS-Radoje-Dakic.pdf" download="all" viewer="google"]

Почетак нове школске године

ПОЧИЊЕ НОВА ШКОЛСКА ГОДИНА! Почетак наставе је у понедељак 2. септембра: I и III разред   – пре подне од 08.00 h II и IV разред  – после подне од 13.25 h Одељења и одељењске старешине
Опширније

Електромеханичар за термичке и расхладне уређаје са представницима компаније DELTA TERM

Данас су ученици завршног разреда смера електромеханичар за термичке и расхладне уређаје обавили разговор за посао са представницима компаније DELTA TERM. Састанку је присуствовао извршни директор Љубиша Петровић и Марко Пантелић, главни пројектант. Ученицима је представљена фирма и понуђен им је посао.

Такмичење Willkommen 2019

Данас је у МШ РАДОЈЕ ДАКИЋ организовано такмичење Willkommen 2019. Координатор такмичења професорка Тања Ћесаревић, дежурни наставници Светлана Ковацевић и Светлана Вуковић.