Трибина „Будимо безбедни“ у ГО Раковица.

У Раковици је данас организована трибина за ученике раковичких средњих школа посвећена безбедности у саобраћају под називом „Будимо безбедни“. Трибину је под покровитељством Градске општине Раковица организовало Удружење грађана „Будимо безбедни“, док су учествовали и предавачи Агенције за безбедност саобраћаја.

Предаваче и ученике је испред Градске општине Раковица поздравио председник Милош Симић. Он је замолио раковичке средњошколце, од којих ће многи ускоро полагати вожњу и постати возачи, да слушају шта их родитељи, наставници и старији саветују када је у питању саобраћај и да пажљиво прате предавање, јер ће имати прилику да чују важне информације које ће им можда једног дана спасити живот.