Испраћај колега у пензију

Активности
На другој редовној седници Наставничког већа уручен је пригодан поклон колеги Оливеру Петковићу који ускоро одлази у пензију. Колега одлази у пензију са радног места библиотекара и наставника грађанског васпитања. Петковић ће захвалио свим присутним члановима НВ на пажњи коју су му пружили, на дугогодишњој дивној садарњи и пожелео им квалитетан рад у будућности и велики број ученика. Колегиница Снежана Чворо, инжењер електротехнике, дугогодишњи истакнути наставник МШ „Радоје Дакић“ одлази у заслужену пензију, а тим поводом колектив је и за њу припремио пригодан поклон, успомену која ће је подсећати на време проведено у нашој школи. Поклон су јој уручили чланови колектива у зборници школе, где је овим поводом припремљена и закуска.