“Култ или секта, обмана или заблуда”  Трибина у Културном центру Раковица

Активности
У Центру за културу у Раковици, уз присуство многобројних гостију, међу којима су били ученици наше школе, колегиница Светлана Ковачевић и директорка Бојана Стевановић, у понедељак 15. априла одржана је трибина под називом "Култ или секта, обмана или заблуда". На трибини су говорили: Зоран Луковић - религиолог, Влајко Пановић - специјалиста медицинске психологије, Слободан Спасић - психолог и Андреј Протић - мајор полиције. Испред Српске православне цркве предавању је присуствовао свештеник Владимир Вићентијевић. Између осталог било је речи о препознавању симбола секти и других облика духовног и физичког насиља, као и о искуствима у раду са лицима који су били чланови оваквих организација и извршиоци кривичних дела.